(093)496-79-82
(068)907-41-92

​Метелики українського виробництва від «Bro Tie»

Опубликовано: 13.11.2015

Поки хтось роздумує, чим зайняти себе під час осінньо-зимової нудьги, хлопці з «Bro Tie» вже активно працюють над новим яскравим дизайном своїх метеликів та підтяжок.

Женя Кагарлицький та Ігор Кривич створили свій власний бренд майже три роки тому. Починали з невеликого, але з кожним днем розвивали свій бізнес все більше. «Це не просто прибуткова справа, для нас це діло з душею», - слова Євгена. Адже, дійсно, коли робиш щось від душі, то результат не заставить себе чекати.

Женя Кагарлицький, один із засновників родини «Bro» розповів історію виникнення київського бренду ексклюзивно для покупців інтернет-магазину «Buymax».

Хлопці приїхали навчатися до Київського університету ім. Т. Г. Шевченка з різних міст. Женя – з Обухова, Ігор – з Дніпропетровська. З переїздом до столиці перед друзями відкрилася ціла купа перспектив та з’явилося невгамовне бажання ними скористатися.

«Ми цікавились різними справами, у тому числі торгівлею на біржі. І постійно виникала думка, щоб створити щось своє. Створити справу, яка була б і цікавою, і приємною, і приносила б дохід. Спроби перетворитися на офісних працівників не можна назвати вдалими. Це точно не наш профіль J»

У світ метеликів хлопців привела доля. Потім з’явилася ідея. А наступним кроком були вже плани її реалізації.

«Нас з Ігорем якось запросили на бал у Київську міську державну адміністрацію. І там обов’язковим дрес-кодом був саме метелик. Ми хотіли придбати собі якийсь оригінальний аксесуар, що зав’язується, ну знаєте, як у фільмах. Почали шукати. В інтернеті дуже дорого, біля 500 гривень. Подивились у магазинах, там його вартість – наша місячна стипендія. Тоді ми пішли до Вороніна, купили за 100 грн і на цьому все закінчилось. І при цьому це був звичайний дитсадковий варіант метелика. Після цього ми ніби жартома казали: «От було б круто цим зайнятися».»

babochki-blog__2_.jpg

Але що у студента на думці, так би мовити, то завтра буде у вже у виробництві. Недовго вагаючись, Женя та Ігор почали діяти у напрямку своєї ідеї. Тоді стало не до жартів.

Після зимової сесії майже три роки тому Ігор приїхав із Дніпропетровська вже з готовими метеликами. Вдома з мамою вони пошили з наволочки перші пару моделей.

«Ми тоді посміялися з цього. І ніяких конкретних ідей ще не було. А потім мені потрапила до рук стаття про хлопця-школяра з Москви, який кілька років чи близько того займається пошиттям саме метеликів. Йому це приносить стабільний хороший дохід. Йому хрещена мама чи ще там хтось шиє ці метелики. І я швиденько написав Ігорю, ввечері зустрілись, переговорили і вирішили щось робити в цьому напрямку. Ну і зробили»

babochki-blog__3_.jpg

Ідея створити свій бізнес не залежалася довго на полицях у гуртожитку. Через деякий час хлопці знайшли собі команду чудових жінок, які займаються пошиттям з текстилю та шкіряних матеріалів. Команда невелика, проте плодотворна.

«Дизайн – цілком наші фантазії. Ми самі моніторимо, від чого молодь у захваті та чим можна її здивувати. По-перше, орієнтуємося на кольори, які популярні у цьому сезоні, у цьому році, наприклад. Переглядаємо елітні сайти з модою. Дивимося сайти з тканинами, вибираємо різні кольорові елементи, малюнки, прінти. Дивимося, з чим можемо поєднати, замовляємо тканину, вже тут поєднуємо і потім даємо вказівки своїм жіночкам»

Хлопці не беруть ніякий зі стилів за взірець. Їхні вироби можуть схилятися, як до класики, так і до хіпстерської течії. Адже метелик – це дуже
унікальна та оригінальна річ. Вона якнайкраще підкреслює індивідуальність людини.

«Можна просто одягнути з джинсами і буде класно виглядати. Можна на ретро-вечірку. Це дуже різнопланова штука і важко її до якогось певного стилю приєднати. Це може бути як і строга класика, так і smart casual»

babochki-blog__4_.jpg

Новою ідеєю засновників бренду було знайомство зі своїми покупцями у більш непримусовій обстановці. Так виникли «BROparty», стильні тусовки в комфортному місці з купою смаколиків та розваг. Такі вечірки хлопці проводили для того, щоб залучити молодь до свого «Bro»-товариства.
На метеликах Ігор та Женя довго не затрималися. Вирішили йти далі. Зараз асортимент значно розширився.

«Це і метелики, і краватки, і підтяжки, платочки, багато шкіряних різних виробів. Якщо потрібно, є індивідуальні пошиви. Плюс величезний асортимент тканин, які раніше ми купували в Києві, зараз зі Штатів нам привозять. Звичайно, є куди рости»

А рости засновники «Bro Tie» планують на Захід та в Америку. І, більше того, вже роблять перші спроби поширювати там свої українські вироби.
Зараз засновники бренду розробляють нові моделі підтяжок та виробів зі шкіри. Ці креативні хлопці однозначно вас здивують та задовільнять естетичний смак. А всі новинки бренду «Bro Tie» відразу ж з’являться в інтернет-магазині «Buymax».

Весь асортимент «Bro Tie» в нашому інтернет-магазині за посиланням: buymax.com.ua/ukrainskiye-brendy/bro-tie


Расскажи друзьям

Комментарии (0)

Комментарии

Пока нет комментариев

Оставить комментарий

Все поля обязательны к заполнению
Вы не представились
Неправильно введен e-mail
Нам интересно Ваше мнение
Заказ в один клик