(093)496-79-82
(068)907-41-92

Які обручки обрати для вінчання в стилі етно?

Опубликовано: 17.08.2018

Вінчання – це дуже зворушливий та важливий момент для пар, які готові перейти на новий етап. А щоб пройшло воно вдало та відбилося в вашій пам’яті, як найбільш знакова яскрава подія – варто приділити увагу деталям.

Під деталями маємо на увазі декор приміщення, одяг, різноманітні аксесуари. І звісно, жодне вінчання не проходить без обручок. Тут є два виходи: піти в найближчий ювелірний магазин та обрати щось із вітрини, або ж – вигадати безліч оригінальних ідей, аби надати церемонії власного стилю та бачення. Все залежить виключно від ваших вподобань та пріоритетів.

В будь-якому разі, зараз є можливість виготовити обручки на замовлення, або хоча б підібрати щось таке, що точно відрізнить вас від інших пар. Отож, ми зібрали три концепції обручок, які завжди приємно носити.

- Інь та Янь

Чоловіче та жіноче, день та ніч, зовнішнє та внутрішнє. Це все можна поєднати, організувавши парні каблучки різного кольору. Це не просто аксесуар на все життя, але й демонстрація того, як дві людини в парі доповнюють один одного. До того це потужний символ гармонійного життя та любові.

- Мінімалістичні обручки

Мінімалізм – завжди виглядає стильно. А враховуючи специфіку обручок та те, що вони залишаються з вами щодня та мусять відповідати вашому образу, якими темпами він б не змінювався, варто подбати, щоб цей аксесуар був акуратним та не набридав оку. До того ж, обручки не мають викликати надто багато уваги.

З всіма цими завданнями справляються мінімалістичні обручки, які можна прикрасити акуратними символами, які зрозуміє лише ваша пара. Це надасть їм лаконічності, інтимності та закладе в них той зміст, який ви виберете самі!

- Обручки в стилістиці Etno

Обручки, виготовлені в стилістиці Етно не тільки красиво виглядають, але і несуть багате смислове навантаження, повертають нас до традицій та культури предків. До того ж, в такі аксесуари можна закласти сакральні сенси (геометричні, рунічні, рослинні знаки, виступатимуть не тільки хорошим оздобленням, але виступають оберегом вас та вашої новоствореної сім’ї). Що такого можна помістити на вашій обручці? Ловіть кілька ідей!

Найбільш популярним слов'янським символів є сонце. Вважається, що такий оберіг спричиняє удачу в житті, надає безліч сил та енергії, він заряджений на любов, здоров'я та наснагу. Могутнім оберегом вашої сім’ї може стати весільник (це орнамент створений з чотирьох кілець, які переплетені між собою). Ця фігура допоможе зберегти та примножити любов у сім'ї. Збереже ваше розуміння і гармонійні взаємини. Цікаво виглядатиме на обручці зірка Алатир, яка символізує постійний розвиток. Не слід трактувати це означення буквально, адже на вашій обручці такий символ сприятиме не тільки руху, але й розвитку сімейного життя. До того ж це запорука арує благополуччя, здоров'я та достатку.

Такі ювелірні прикраси завжди доповнять ваш образ та легко вписуються в будь-який стиль одягу.

Пошукати побідні прикраси можна в Інтернеті, зробити під замовлення, або зайти в магазин молодого львівського бренду Etno. До речі, окрім автентичних та стильних прикрас, тут ви знайдете й інші речі, що доповнять ваше вінчання. Стильні вишиті сорочки, лаконічні сукні, аксесуари на будь-який смак та просто максимальний естетизм.


Расскажи друзьям

Комментарии (0)

Комментарии

Пока нет комментариев

Оставить комментарий

Все поля обязательны к заполнению
Вы не представились
Неправильно введен e-mail
Нам интересно Ваше мнение
Заказ в один клик